Itt a Görhoki szezon

Minden Hétfőn este Júniusban is a Budafoki Jégsátorban 19:00-21:00-ig béreljük a pályát, így van lehetőségünk a nyári időszakba átvezetni magunkat, hogy ritmusban maradjunk. Ha nincs görkorid, akkor szezz be egyet és hidd el, kondícióra és egyébként egy kötetlen gyakorlásra jó társasággal még ha nem is akarsz ütőt ragadni is érdemes eljönni. Szól zene, lehet csak görkorizni is, a szervezés kötetlen, az eseményekre a facebookon tudsz bejelenetkezni.

A rendes jeges gyakorlás infoit itt lentebb találod, az minden szerdán van Június közepéig.

Irány a Facebook Csoport
  • Kezdőknek, újrakezdőknek

    Ha belevágnál felnőtt fejjel vagy csak leporolnád a régi koridat, akkor csatlakozhtasz egy vidám, de céltudatos társasághoz a gyakorlásokon. Ha sosem volt mág kori a lábadon, sem vagy kizárva, segítünk az elindulásban.

  • Hol vannak a gyakorlások?

    A 2025-2026-s szezonban (2025 szeptembertől - 2026 Júniusig) minden szerdán 20:00-tól két felosztásban tartunk kispályán gyakorlást a Lőrinci Jégcsarnokban (Budapest, BUD Aréna mellett). A lenti jelentkezési lapon lehet bejelentkezni. Havi bérlet is van, minden hónap első gyakorlása előtt kiváltható.

  • Milyen egy gyakorlás?

    20:00 - 20:50-ig - Koritechnika
    21:00 - 21:50-ig - Jégkorong
    A jégkorongra a teljes védőfelszerelés kötelező.
    A feladatokat a jelentkezők összetettsége miatt tematikusan, és lehetőség szerint csoportbontásban állítjuk össze. Max látszám 16 fő, mivel kispályán vagyunk. A két "etap"-ra lehet külön is jelentkezni.

  • Árak

    1 óra - 4000ft
    2 óra - 7000 ft
    Havi bérlet 2 órás alkalmakra 6000ft / alkalom. Ha 4 alkalom van egy hónapban, akkor 6000ft x 4 a havi bérlet ára.

    A havi bérlet a hónap utolsó gyakorlása után elérhető itt a honlapon, a következő hónap első gyakorlásáig.

  • Jelentkezés

    Itt lentebb görgetve megjelenik egy jelentkezési űrlap. Ha látod az űrlapot, tudsz leadni jelentkezést. Ha nem látod az űrlapot, akkor beteltünk. Ha tudtál leadni jelentkezést, akkor e-mailben küldeni fogjuk a tájákoztatót, ha még nem jártál nálunk.

  • GY.I.K.

    a) Lányok is jöhetnek? - igen, vannak is.
    b) Van testjáték, ütközés? - nincs, tilos

    c) Ha csak koritechnikára jönnék, nem kell védőfelszerelés? - térdvédő, könyökvédő, és egy sisak ajánlott!

    d) Van zuhanyzó? - van, a lányok külön öltöznek, zuhanyoznak.
    e) Fizetni hogy lehet? - helyszínen, revoluton, ahogy szimpi. Jelentkezz és megy a tájékoztató e-mail.

Eseti jelentkezési lap

Júniusban az utolsó 2 alkalomra nincs bérlet, a lenti űrlapon tudsz jelentkezni!

Képek a gyakorlásokról

Milyen egy gyakorlás hangulata?

Kérdésed van?