A 2026-2026 szezon végén 2 tornát szerveztünk, az alábbiakban látjátok az eredményeket, legalul pedig a fotókat.

Mi volt a 2026 Február 1.-i és a Március 1.-i tornák célja?

A egészséges versenyszellem mellett ezen
tornák elsődleges célja, hogy a játékosokkal, a szurkolókkal, kezdő
jégkorongosokkal megszerettesse a jégkorongot, illetve elkötelezetté tegye őket a sportág mellett. Legyen ez egy "Érezd jól magad" napja a jégkorongnak, érezze mindenki magát jól és szurkoljunk a szeretteinknek és az ellenfeleknek is.

Kezdők is jöhettek? IGEN! Pont ez volt a lényege! Nem baj, ha most kezdted, próbára tetted magad!

Március 1 3v3 Csoport eredmények

Március 1. 3v3 Döntők eredményei

Február 1 Torna eredmények

Február 1. 3v3 Csoport eredmények

Március 1 3v3 Döntők eredményei

A szervező gondolatai

Kigondoltam, egy eseményt, amivel szerettem volna népszerűsíteni jégkorongot a kezdők és az újrakezdők között.
Minden felhívásban ezt kommunikáltam, mert úgy gondoltam, hogy a kellő tudással rendelkezők a hivatalos bajnokságban mérettetik meg magukat.
Éppen ezért a szabályzatban szándékosan nem volt kizárva senki (de ezt márciusra módosítani kellett) - sajnos, mindenkinek a józan ítélőkészségére volt bízva, hogy úgy érzi itt van-e a helye a kezdők között vagy sem.

Azt gondolom, hogy a csapatok nagy része jól ítélte meg, hogy ez a torna nekik való, de volt olyan csapat, amelyiknek nem itt kellett volna megmutatni rátermettségüket, de Én a jövőben sem szeretnék kizárni senkit a lehetőségtől, mert a Korongozoo Klub nem az eltiltások híve, hanem az összetartozásé.

A torna sportszerűen lezajlott és remek volt látni, hogy mennyire komolyan vettétek, szinte mindenkinek volt egyedileg gyártott meze.
Mindenki időben megérkezett, minden meccset szinte az előre meghatározott időben eltudtunk kezdeni, sőt a tervezetthez képest fél órával hamarabb be is fejeztük.

Az öltöző beosztás szűkös volt 112 nevezett játékosra, de ezt is megoldottátok, végül mindenki át tudott öltözni azt gondolom és külön köszönjük (a helyszín nevében is), hogy nem hagytunk kuplerájt magunk után!

Szóval, lesz még ilyen torna szerintem, mert a visszajelzések alapján mindenki jól érezte magát.

Nagyon góldús találkozók voltak, ami tök sok üdvrivalgást, szurkolást eredményezett. Igyekeztünk rugalmasan hozzáállni az egyedi kérésekhez, meccsek közbeni átvariálásokhoz, de az esemény közben ez sokszor nehézkesebb, de megoldottuk.

A szervezőtársaim nevében is köszönöm, hogy jól sikerült. Találkozunk még ilyen formában!
Üdv, Gergő



A képre kattintva megveheted az eredeti méretű képet.

Hamarosan érkezik a többi is...

Vásárlásoddal a fotós munkáját segíted és minden fotó 500ft-ba kerül. Ha szeretnéd, hogy a kiválasztott fotódat a fotós effektekkel színesítse akkor írj neki az alábbi e-mail címre: laszili@gmail.com

Februári Akció fotó és Márciusi fotók vásárlás csomagban

A fotókon látsz számokat ha főlé viszed az egeret vagy ha rákattintassz a képre akkor a bal felső sarokban látsz egy 1/xxx számot. Írd fel amelyek tetszenek és az alábbi termékekre kattintva fizesd ki, írd bele a megjegyzésbe melyik kell és elküldjük neked az eredeti méretű képeket.